• Ul. Pruszkowska 29B, 02-118 Warszawa +48 22 846 32 18 kontakt@fingroup.com.pl

  Bezpieczny kurs Twoich finansów
 • OUTSOURCING

  Stosunkowo nowym produktem na rynku usług finansowych jest tzw. part time financial management – czyli wynajmowanie dyrektora finansowego w niepełnym wymiarze czasu pracy. Do outsourcowania funkcji księgowych zdążyliśmy się już przyzwyczaić, ale powierzanie firmie zewnętrznej obowiązków dyrektora finansowego to jeszcze nowość na polskim rynku.

  Każda rozwijająca się firma korzysta z usług banków, firm leasingowych czy funduszy inwestycyjnych i potrzebuje fachowego wsparcia. Suma wiedzy i doświadczeń kilku dyrektorów finansowych, doradców podatkowych, pracowników bankowych czy leasingowych jest z pewnością znacznie większa niż wiedza i doświadczenie jednego – nawet najlepszego – finansisty.

  FinGroup Sp. z o.o. zapewnia pełen outsourcing finansowy i księgowy będąc jednocześnie doświadczonym dyrektorem finansowym pracującym w Państwa firmie. Zalet, które towarzyszą tej formie współpracy jest wiele. Najistotniejsze są koszty – obowiązki zlecone do firmy zewnętrznej sprawiają, że nie ponoszą Państwo wydatków na tworzenie i utrzymywanie stanowisk pracy. Oprócz kosztów zatrudnienia istotne są również ich pochodne – urlopy, ewentualne zwolnienia lekarskie oraz zastępstwa w przypadku nieobecności, dodatkowe wyposażenie samochód, laptop, telefon czy koszty socjalne itp. Praktyka pokazuje, że tzw. Personal Related Cost stanowią drugie tyle, niż samo wynagrodzenie pracownika.

  Drugim ważnym elementem są kwalifikacje. Outsourcing daje gwarancję korzystania z usług doświadczonych i wysokokwalifikowanych profesjonalistów, których zatrudnienie na etat byłoby zbyt kosztowne. Koszt współpracy z kompetentnym zespołem finansistów zawsze będzie niższy niż ten, który musieliby Państwo ponieść organizując taki dział we własnym zakresie.

   

  Outsourcing to to, czego szukasz? Wypełnij formularz kontaktowy!

  Wszystkie prawa zastrzezone | All rights reserved Fingroup 2024