• Ul. Pruszkowska 29B, 02-118 Warszawa +48 22 846 32 18 kontakt@fingroup.com.pl

  Bezpieczny kurs Twoich finansów
 • O NAS

   

  Kim jesteśmy?

  FinGroup, to zespół profesjonalistów, stworzony kilkanaście lat temu przez jednego z najlepszych specjalistów od finansów firmy, doświadczonego praktyka: managera i bankowca, autora kilku książek z obszarów finansów firmy – Jarosława Tuczkę.

  Dysponujemy specjalistami w zakresie księgowości (m.in. 5 osób z certyfikatem MF), finansów, prawa, zarządzania. Mamy doświadczenie w przebudowie i unowocześnianiu systemów zarządczo-finansowych w firmach.

   

  Czym się zajmujemy?

  Zajmujemy się outsourcingiem funkcji finansowych i księgowych dla swoich Partnerów. Jesteśmy podmiotem, który przejmuje na siebie całość operacji finansowych, rozpoczynając od prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie z Polskimi i Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości, przygotowywania zarządczych raportów finansowych (management accounts), operacji treasury (operacje walutowe), pozyskiwania finansowania, wyceny wartości firmy itd.

   

  Jak działamy?

  Przede wszystkim – elastycznie!
  Jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do potrzeb każdego przedsiębiorstwa, z dowolnej branży, od najmniejszych, jednoosobowych działalności po wielkie firmy.
  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, obsługujemy naszych Partnerów w języku polskim, angielskim i rosyjskim.

   

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Wyślij do nas zapytanie!

  Wszystkie prawa zastrzezone | All rights reserved Fingroup 2024